Marka Blomus

Marka Blomus

O nas - Blomus

 

“Run By Family, Driven With Passion”

„Rodzinna firma napędzana pasją”

Blomus to rodzinna marka założona w 1921 roku. Początkowo produkcja skupiała się na akcesoriach rowerowych, a w 1961 roku z powodzeniem rozszerzono ją o artykuły wyposażenia wnętrz. Zakorzeniona w niemieckiej tradycji rzemiosła do dnia dzisiejszego wyznacza standardy  oryginalnego designu i wyjątkowej jakości. Blomus odniósł sukces dzięki nieustannej wierze w jakość materiałów, skupieniu na projektach oraz zaangażowaniu i pasji.

Bardzo ważną cechą blomusa jest komplementarność kolekcji, która obejmuje produkty zarówno do ogrodu, kuchni, łazienki i salonu. Dzięki temu, Klienci którzy pokochali markę, mogą cieszyć się jej obecnością we wszystkich przestrzeniach domu.

Pierwotnym materiałem wykorzystywanym podczas tworzenia produktów marki blomus  była czysta w formie stal nierdzewna. Elegancja tego materiału opiera się zmiennym modom, pozostając aktualnym trendem w dziedzinie wystroju wnętrz. Z czasem projekty blomusa rozszerzono o takie materiały jak szkło, drewno, bawełna, len czy ceramika.

Szeroka gama kolorystyczna produktów wprowadzona w ostatnich latach, nadal wierna jest elegancji, nie krzyczy lecz wprowadza do wnętrza ciepłe, naturalne  nuty nowoczesnego stylu.

Wszystkie te elementy pozwoliły marce blomus stać się wiodącą marką designerskich produktów z branży wyposażenia wnętrz, a ich jakość w połączeniu z niebanalnym designem zaowocowała wieloma, międzynarodowymi nagrodami przyznawanymi w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.